מחוך לסקליוזיס

אחת הבעיות הגדולות ביותר עבור ילדים ונוער המטופלים במחוך הינה חוסר רצון ללבישתו בשעות היום בבית הספר ובפעילויות החברתיות אחר הצהריים, דבר המוביל פעמים רבות להתחמקות מלבישתו. כך, למרות השקעתם הכלכלית של ההורים הטיפול אינו אפקטיבי.

החלטנו לתקוף את הנושא מזווית קצת אחרת ואלו הן התוצאות. צורת ה- HEXAGON נגזרת ממטרת המחוך: ללחוץ על עמוד השדרה בשלוש נקודות תוך הטיית החוליות למקומם הנכון.

המתיחה הנדרשת הינה סיבובית מעט ולכן בצד השמאלי העליון קיימת נטייה של הפוליגונים לכיוון הגב ובצד ימין למטה הנטייה היא כלפי הבטן. לחיצה בשתי נקודות אלה תביא לסיבוב עדין של החוליות. מתיחת הפוליגונים נעשית באמצעות כפתור סיבובי בעל שני מצבים, מצב משוחרר בו המחוך צמוד לגוף אך לא לוחץ ומצב לחץ בו הפוליגונים מתוחים ויוצרים לחץ בנקודות אלו.

שני צידי המחוך מחוברים בעזרת רצועות. בחזית ישנם 2 רצועות WEB מאוזנות אשר נסגרות ע" סקוצ'ים ומתיחה – כך ניתנת למשתמש אפשרות ללבוש את המחוך בנוחות ואף ללא כל עזרה בעוד שהחלק הרגיש ביותר בטורסו (בטן) חשוף ואין עליו לחץ. בחלק האחורי ישנן 2 רצועות WEB בצורת X אשר מייצבות ומאזנות את המחוך ונצמדות לעמוד השדרה של המשתמש בזכות צורתם המצטלבת. כל משושה במערכת מחובר לספוג אורתופדי.

הספוג בעל יכולת נשימה, שכן מחוך גורם להזעה בעקבות יצירת חום רב באיזור בו הוא מולבש. בנוסף, הספוג חזק מספיק לקבל שינוי ע"י החלפת מצב המשושים (און/אוף). תכונה נוספת של הספוג הינה האלסטיות שלו, כך הוא מקבל את צורת משטח הגוף עליו הוא יושב. מכיוון שהמוצר מודפס ומותאם אישית, ניתן בתהליך עצמו לבחור את צבעוניות החומר המודפס ואת סוג הרצועות.

ישנן שתי גרסאות של המוצר; אחת יקרה ואיכותית יותר כיוון שעשויה מסיבי קרבון בעלי תכונות של חוזק וקלות משקל. הגרסה השנייה של המוצר זולה יותר ועשויה מהדפסת ניילון. גרסה זו עומדת באותם סטנדרטים של חוזק, כמו בגרסת הקרבון, אך בעלת משקל גבוה יותר.

בהצעה שלנו למחוך פתרנו את הבעיות שבני הנוער העלו: לבישה מהירה ללא צורך בעזרה, מיקום הרצועות מקדימה, משקל המחוך והפחתת לחץ באזורים רגישים באמצעות פינוי הבטן והגב מחומר.

כך נוצר תיקון תלת מימדי לעמוד השדרה.

רוצים לקבל פרטים נוספים? מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי

יש לכם קובץ מוכן להדפסה?
לחצו כאן!

אין קובץ מוכן אבל יש תמונה או PDF שאתם רוצים שאנחנו נעצב אותו לקובץ תלת מימד?
לחצו כאן!

שניה לפני שאתם יוצאים...

האם הספקתם לראות את הפרויקטים המיוחדים שלנו?